


Ручна підмітальна машина KM 70/20 C 2SB з двостороннім металевим приводом для однаково ефективного підмітання по лівій та по правій кривій. Універсальна щетина для чищення в приміщенні та зовні. Фільтр для пилу, міцна пластмасова рама, головний підмітальний валик, який легко регулюється, та бокові щітки з плавним регулюванням.
Ручна підмітальна машина KM 70/20 C 2SB для простого та необтяжливого чищення зовнішніх поверхонь. В 6 разів швидше, ніж віником. Підмітання майже без пилу завдяки контрольованій подачі повітря та фільтрації. Бокові щітки відкидаються. Боковий підмітальний валок переміщується в висоту і таким чином може пристосовуватись до різних видів підлоги. Двосторонній привод головного підмітального валка. Ручка відкидається, а також регулюється в висоту в 3 різних положеннях.
Технічні характеристики
| Тип приводу | ручне |
| Макс. продуктивність за площею (м²/год) | 3680 |
| Робоча ширина (мм) | 480 |
| Робоча ширина з 1 бічн. щіткою (мм) | 700 |
| Робоча ширина з 2 бічн. щітками (мм) | 920 |
| Ємність контейнера брутто / нетто (л) | 42 / 20 |
| Маса (з приладдям) (кг) | 23 |
| Вага (готова до роботи) (кг) | 26 |
| Вага, включаючи упакування (кг) | 27,846 |
| Розміри упакування (Д х Ш х В) (мм) | 795 / 400 / 935 |
| Розміри (Д × Ш × В) (мм) | 1300 / 765 / 1035 |
Оснащення
- Фільтр тонкого очищення пилу
- Ручний привід
- Основна щітка з можливістю регулювання
- Складна ручка
Принцип підмітання
- Використання на вулиці
- Використання в приміщеннях
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Страна производитель | Германия |
| Объем контейнера для мусора | 42 л |
| Производительность по площади | 3680 кв. м/час |
| Максимальная рабочая ширина | 980 мм |
| Ширина основной щетки | 480 мм |
| Количество боковых подметальных щёток | 2 шт |
| Сиденье для оператора | Нет |
| Вес | 26 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1300 мм |
| Ширина | 765 мм |
| Высота | 1035 мм |
- Цена: Цену уточняйте


Отправка с 18 мая 2026
