



Підмітальна машина KM 70/15 C для прибирання невеликих внутрішніх і зовнішніх поверхонь. Площа очищення до 2800 м2 на годину. Легкість роботи і висока маневренність. Низьке пилоутворення, контролюється потоком повітря і пиловим фільтром. Основна роликовий щітка приводиться в рух за допомогою двох коліс, що допомагає досягти хороших результатів очищення в кутах, як при правому, так і при лівому повороті. Ступенева регулювання бічної щітки, дозволяє оптимально налаштувати режим для прибирання підлоги. Економія місця при зберіганні та легкість транспортування з допомогою легкої ваги.
KM 70/15 C виділяється з модельного ряду, за рахунок приводу основної роликової щітки за допомогою 2 коліс. Переваги цієї моделі, є прямий привід і відмінні результати очищення при русі. Навіть коли очищення проводиться в кутку і одне колесо стоїть на місці, робота основний щітки забезпечується за рахунок другого колеса, що рухається по зовнішній траєкторії. За допомогою цієї особливості, машина забезпечує гарну якість прибирання як у правому, так і в лівому кутку. Висота бічної щітки регулюється в чотирьох положеннях. Машина вагою всього лише 20 кг. Працює за принципом совка: з невеликим зусиллям, бруд транспортується в 40 л. контейнер для бруду, який знаходиться перед основною роликовою щіткою. Без потреби, бічна щітка може бути піднята над землею. У такому випадку ви уникаєте утворення зайвого пилу при роботі.
Технічні характеристики
| Тип приводу | ручне |
| Макс. продуктивність за площею (м²/год) | 2800 |
| Робоча ширина (мм) | 480 |
| Робоча ширина з 1 бічною щіткою (мм) | 700 |
| Ємність контейнера брутто / нетто (л) | 42 / 20 |
| Маса (з приладдям) (кг) | 20 |
| Вага (готова до роботи) (кг) | 20 |
| Вага, включаючи упакування (кг) | 23,135 |
| Розміри упакування (Д х Ш х В) (мм) | 795 / 400 / 935 |
| Розміри (Д × Ш × В) (мм) | 1300 / 810 / 1040 |
Оснащення
- Ручний привід
- Складна ручка
- Принцип підмітання
- Використання на вулиці
- Використання в приміщеннях
Особливості та переваги

Привід циліндричної щітки
Ролик приводиться в рух двома колесами - для відмінних результатів очищення при поворотах

Ручка, що регулюється
Ергономічна ручка встановлюється в 3-х положеннях. Ручка складається для зберігання машини з економією місця.

Великий контейнер для сміття
Зручна ручка полегшує поводження з бункером і його спустошення.
Принцип підмітання
-
Для основного прибирання бруду
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об'єм контейнера для сміття | 42 л |
| Продуктивність по площі | 2800 кв.м/год |
| Максимальна робоча ширина | 700 мм |
| Кількість бічних підмітальних щіток | 1 шт. |
| Сидіння для оператора | Ні |
| Вага | 20 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1300 мм |
| Ширина | 810 мм |
| Висота | 1040 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 03 квітня 2026
