

Ручна підмітальна машина KM 70/20 C - ідеальне рішення для прибирання малих площ в приміщеннях і на відкритому повітрі. Прискорює прибирання в порівнянні зі звичайною мітлою, але і практично виключає пилоутворення завдяки вбудованому фільтру.
Ручна підмітальна машина Karcher KM 70/20 C для простого і ефективного прибирання на відритих площах. Прибирання практично не залишає пилу завдяки фільтру для дрібного пилу. Бічна щітка дозволяє замітати сміття з кутів і вздовж стін. Головна щітка регулюється по висоті і, отже, легко адаптується до різних поверхонь. Основна щітка приводиться в рух двома колесами, що дозволяє їй легко обертатися незалежно від напрямку переміщення. Рукоятка регулюється під зріст користувача і може бути встановлена в три різних положення. Також вона може бути повністю складена для компактного зберігання. Пристрій стандартно поставляється з однією бічною щіткою.
Технічні характеристики
| Тип приводу | ручне |
| Макс. продуктивність за площею (м²/год) | 2800 |
| Робоча ширина (мм) | 480 |
| Робоча ширина з 1 біч. щіткою (мм) | 700 |
| Ємність контейнера брутто / нетто (л) | 42 / 20 |
| Маса (з приладдям) (кг) | 22 |
| Вага (готова до роботи) (кг) | 23 |
| Вага, включаючи упаковку (кг) | 25,894 |
| Розміри упаковки (Д х Ш х В) (мм) | 795 / 400 / 935 |
| Розміри (Д × Ш × В) (мм) | 1300 / 765 / 1035 |
Оснащення
- Фільтр тонкого очищення пилу
- Ручний привід
- Основна щітка з можливістю регулювання
- Складна рукоятка
- Принцип підмітання
- Використання на вулиці
- Використання в приміщеннях
Особливості та переваги

Привід циліндричної щітки
Ролик приводиться в рух двома колесами - для відмінних результатів очищення при поворотах

Рукоятка, що регулюється
Ергономічна рукоятка встановлюється в 3х положеннях. Рукоятка складається для зберігання машини з економією місця.

Великий контейнер для сміття
Зручна ручка полегшує поводження з бункером і його спустошення.
Принцип підмітання
-
Для основного прибирання бруду
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об'єм контейнера для сміття | 42 л |
| Продуктивність по площі | 2800 кв.м/год |
| Максимальна робоча ширина | 700 мм |
| Ширина основної щітки | 480 мм |
| Кількість бічних підмітальних щіток | 1 шт. |
| Сидіння для оператора | Ні |
| Вага | 22 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1300 мм |
| Ширина | 765 мм |
| Висота | 1035 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 03 квітня 2026
