




Ручна підмітальна машина KM 70/30 C Bp Pack Adv з електричним приводом підмітального валика та бокових щіток для однаково доброго підмітання як по ліво- так і по правосторонній кривій. Універсальна щетина для підмітання як зовні, так і в середині, фільтр для пилу, надійна пластмасова рама, легко регульований головний підмітальний валик та плавно регульовані бокові щітки.
КМ 70/30 – це наступник моделі KSM 690, який увібрав у себе усі переваги підмітальної машини. Головна та бокова щітки з електричним приводом спрощують процес підмітання, особливо в закутках. Складна ручка керування має три положення, що дозволяє їй підлаштовуватись до користувача. Висоту щіток можна встановлювати самостійно, що робить апарат придатним для використання на різноманітних поверхнях. У комплекті поставляються акумулятор (12 В) та відповідний пристрій для підзарядки (230 В).
Технічні характеристики
| Тип приводу | ручне |
| Потужність приводу (В/Вт) | 12 / 195 |
| Макс. продуктивність за площею (м²/год) | 2800 |
| Робоча ширина (мм) | 480 |
| Робоча ширина з 1 біч. щіткою (мм) | 700 |
| Ємність контейнера брутто / нетто (л) | 42 / 30 |
| Площа фільтра (м²) | 0,61 |
| Час роботи (год) | 2,5 |
| Час роботи батарей (год) | макс. 2,5 |
| Час заряду акумулятора (год) | 12 |
| Маса (з приладдям) (кг) | 48 |
| Вага (готова до роботи) (кг) | 47 |
| Вага, включаючи упакування (кг) | 54,911 |
| Розміри (Д × Ш × В) (мм) | 1200 / 770 / 1050 |
Оснащення
- Фільтр тонкого очищення пилу
- Плоский складчастий фільтр
- Електричний привод
- Основна щітка з можливістю регулювання
- Ручне очищення фільтра
- Складна ручка
- Батарея і зарядний пристрій входять в комплект
- Принцип підмітання
- Всмоктування
- Використання на вулиці
- Використання в приміщеннях

Ручка, що регулюється
Ергономічна ручка встановлюється в 3х положеннях. Ручка складається для зберігання машини з економією місця.

Проста концепція управління (система EASY)
Проста у використанні програма перемикання

Зручний для транспортування
Передні і задні ручки для зручного транспортування і завантаження в машину. Задні колеса полегшують рух апарату по камінні
Всмоктування дрібного пилу (у версії Adv)
-
Електричний вентилятор для видалення пилу з баку для сміття
-
Може вимикатись для очищення вологої підлоги
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об'єм контейнера для сміття | 42 л |
| Продуктивність по площі | 2800 кв.м/год |
| Максимальна робоча ширина | 700 мм |
| Ширина основної щітки | 480 мм |
| Кількість бічних підмітальних щіток | 1 шт. |
| Сидіння для оператора | Ні |
| Вага | 47 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Висота | 1050 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Під замовлення
- Код: 410004
Відправка з 03 квітня 2026Ручна підмітальна машина Karcher KM 70/30 C Bp Pack Adv (1.517-213.0)
Ціну уточнюйте
- +380 (98) 775-53-37
- +380 (73) 775-53-77




